Vykdomas didžiausias šių metų projektas įvažų ir atskirų sodo gatvių atkarpų asfaltavimas.

Pirmasis etapas jau atliktas:
Bendrijos lėšomis, atsižvelgiant į sukauptus gatvių resursus asfaltuotas įvažiavimas į VIII sodų masyvą. Panaudota 4 415 Eu
Pagubės sodų 29-oji gatvė asfaltuota gatvės gyventojų ir sodininkų lėšomis
Bendrijos lėšomis ,kooperavus ir gretimų gatvių sukauptas lėšas, asfaltuotas sudėtingiausias įvažos mazgas Pagubės sodų 10 – oje gatvėje/ prie pastotės/, tam panaudojus 7 850 Eu..
Toliau 10-os gatvės asfaltavimas pratęstas gatvės gyventojų ir sodininkų asmeninėmis lėšomis.
Bendrijos lėšomis asfaltuotos įvažos:
Į Pagubės sodų 10 – tą (siaurąją) gatvę /už 1 548 Eu./.
Į Pagubės sodų .11 – tą gatvę /už 1 974 Eu./.
Į Pagubės sodų .13 – tą gatvę /už 1 510 Eu./.
Į Pagubės sodų .15 – tą gatvę , su pratesimu iki 14 – os ir iki 16 – os gatvių/už 5 556 Eu./.
Ženkli Pagubės sodų .14 – tos gatvės atkarpa asfaltuota kelių šeimų asmeninėmis lėšomis.

Antrasis asfaltavimo etapas, atsižvelgiant į kelininkų galimybes ir mūsų pageidavimus planuojamas pabaigoje birželio – pirmoje liepos pusėje.
Bendrijos lėšomis bus asfaltuojamos įvažos į 12 – tą, 16 – tą, 17 – tą ir 19 – tą gatves.
Dėl tranzitinių į miesto gatvių sąrašą įtrauktų gatvių ir jų atkarpų asfaltavimo 50 prie 50 pateikta paraiška Vilniaus miesto savivaldybei. Dabar vyksta pasiruošimas veiksmams jei gausim neigiamą savivaldybės atsakymą. Tai VII-o masyvo 20-os; 22-os; 26-os;24-os; 28-os dalys gatvių, jungiančios Pagubę ir Sakališkes.
Bendrijos lėšos sukauptos VII sodų masyvo gatvių remontui skirtos asfaltavimui abiems įvažiavimams, 20 – osios gatvės 7 000 Eu., o 28 – osios 6 000 Eu.
Kiek sugebėsim pakloti asfalto priklausys nuo asmeninių investicijų.
Lėšos gali būti skiriamos tiek individualiai, tiek ir pervedant į bendrijos sąskaitą, tik būtinai nurodant kuriai gatvei skiriamos lėšos. Pervestas lėšas bendrija perves kelininkams už Jūsų nurodytos gatvės asfaltavimą. Kilus klausimams kreipkitės į savo gatvės atstovą ar į bendrijos valdybos pirmininką.
Pagarbiai s.b. „Ąžuolynas“ valdybos pirmininkas

This entry was posted in Kita. Bookmark the permalink.